Kurumsal

Hakkımızda

GÜZELSOY MADENCİLİK 2017’de aktif olarak Manisa bölgesinde faaliyete geçmiştir. Temelinde uzun ve tecrübeli geçmişiyle hayat bulan GÜZELSOY MADENCİLİK ilk olarak Sakarya akabinde Bursa bölgesinde yurt dışında ve yurt içinde mermerin tedariğini sağlamıştır.

Kurucusu RIZA GÜZELSOY, GÜZELSOY MADENCİLİĞİN simgesi olan AKHİSAR BEJ’ini keşfedip, pazarlayarak AKHİSAR BEJ, MERMER dünyasında ilgi odağı haline getirmiştir.

Birçok farklı renk ve ton mermerin üreticisi olan GÜZELSOY MADENÇİLİK. Yurtiçi ve yurtdışına sunmaktadır. Çin, Hindistan, İsrail, Mısır, Lubnan, Qatar, Türkmenistan, Fransa, Libya, Dubai, Irak, Kanada, Amerika, Rusya, Ukranya, Azerbaycan gibi aktif olarak pazarlamaktadır.

GÜZELSOY MADENCİLİK, aile mesleğini devam ederek birçok farklı kollarında yayılarak başarılı olmuştur. Enerji, hayvancılık, inşaat ve turizm alanlarında seküler çalışmalar yapmış ve yapmaktadır.

GÜZELSOY MADENCİLİK, birçok çalışma alanlara sahip olup. Merkez ofisi Bursa, Mustafakemalpaşa ilçesindedir.

GRUP ŞİRKETLERİMİZ ;

  • GÜZELSOY İNŞAAT
  • GÖKBÖRÜ MADENCİLİK
  • PAMUKOVA MADENCİLİK

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz vasıta olarak dünya ticaretini kullanarak ülkemizi ekonomik ve kültürel manada kalkındırıp dünya’ya hizmet etmek.
Önceliğimiz güvenlik ve bilimin getirmiş olduğu seküler durumlarından faydalanarak kesin teyit ederek kararlar alıp hizmet etmektir.
Vizyonumuz, daha güvenli ve çağdaş iş hanı kurarak toplumumuza hizmet etmek.